Objednávky

Keďže naše produkty sú na mieru presne podľa Vašich predstáv,  pristupujeme ku každej objednávke osobitne a konzultujeme s Vami každý jeden detail. Našou prioritou je Vaša absolútna spokojnosť a preto urobíme všetko pre to aby sme Vám vyšli v ústrety v každom ohľade a Vašu predstavu splnili presne podľa Vašich očakávaní.

Akýkoľvek produkt vieme zladiť k interiéru Vášho vozidla.

Priebeh objednávky je nasledovný:

  1. Po tom, ako prejavíte záujem o konkrétny typ produktu alebo nám necháte na Vás kontakt, Vás my kontaktujeme a Vy nám v stručnosti,  s našou pomocou, priblížite Vašu predstavu. Následne  spravíme návrh riešenia a ak sa Vám bude páčiť, vrhneme sa spolu na konzultáciu ďalších parametrov akými sú použité materiály, farby (prípadne kombinácia farieb) a tiež detaily ako typ šitia, logo, nápisy a podobne. (Počas celého procesu výroby sme s Vami v kontakte a Vy máte možnosť svoj produkt dolaďovať. My sme Vám v každom ohľade plne k dispozícii.) Taktiež máte možnosť od nás dostávať záznamy (fotky/videá) z procesu výroby.
  2. Akonáhle sa dohodneme na finálnej podobe, vystavíme Vám zálohovú faktúru, Vy ju uhradíte a my sa v ten moment púšťame do práce. 
  3. Keď je všetko hotové, zašleme Vám fotodokumentáciu Vášho produktu/produktov
  4. Následne vystavíme finálnu faktúru a po jej uhradení a pripísaní prostriedkov na náš účet produkt zasielame na Vašu adresu.

Celá realizácia objednávky  vrátane dodania trvá maximálne jeden kalendárny mesiac.

 

Neváhajte nás kontaktovať

V prípade akejkoľvek otázky vám radi odpovieme.

6 + 12 =

Kontaktné údaje

Maroš Štrbáň

Tel. : +421 902 646 436
Email :  st.maros@esteem.sk

Instagram: @esteem.svk

 Zavoláme vám

Nechajte nám na vás telefónny kontakt, a my sa vám ozveme

13 + 1 =